Obchodní podmínky

Toto je webová stránka Svět Montessori.
Tento web je poskytován jako služba pro naše zákazníky. Přečtěte si prosím tyto Všeobecné obchodní podmínky, kterými se řídí vaše používání našich webových stránkách a prosím na vědomí, že vaše používání vyjadřujete svůj bezpodmínečný souhlas k následování a být vázán těmito obchodními podmínkami.
Pokud nesouhlasíte se všemi těmito obchodními podmínkami, neměli byste používat tuto webovou stránku. Pokud nesouhlasíte se jakýchkoli dalších konkrétních podmínek, které se vztahují ke konkrétním obsahu (jak je definováno níže), nebo pro konkrétní transakce uzavřené prostřednictvím těchto webových stránek, pak byste neměli používat část webových stránek, která obsahuje takový Obsah nebo kterými takových transakcí může být uzavřena a neměli byste používat takový obsah, nebo uzavřít takové transakce.

Vhodnost pro daný účel

Je to nabyvatel její povinností určit vhodné a správné využití pro některý z produktů na této webové stránce.

Montessori materiál a jeho zaměstnanci nemají uvažovat o žádnou konkrétní použití, pro některý z těchto produktů a kupující musí zajistit, před nákupem, že specifikace výrobků bude vhodné pro jeho konkrétní účel. Montessori Dodávky nenese žádnou odpovědnost za případné škody, náklady, výdaje nebo náhrady, přímé, nepřímé, zvláštní nebo následné plynoucí z používání výrobků prodávaných na této webové stránce.
Specifikace a jiné druhy výrobků uvedených na této webové stránce a také k dispozici ke stažení vycházejí z našich nejlepších znalostí produktu a jsou pouze orientační. Specifikace výrobků se může změnit jako součást pravidelné vývoje produktů a legislativních a kvalitativních požadavků normy.

Barvy

Učinili jsme veškeré úsilí, aby zobrazoval co nejpřesněji barvy našich produktů, které se objevují na webových stránkách. Nicméně, jak skutečných barev, které vidíte bude záviset na vašem monitoru, nemůžeme zaručit, že displej vašeho monitoru jakékoliv barvy budou přesné.

Ceny a Dostupnost produktů

Ty se mohou změnit bez předchozího upozornění. Ceny jsou zobrazeny bez daně z přidané hodnoty. Daň z přidané hodnoty budou přidány k faktuře při současném tempu.

Naše DIČ je DE243639345

V případě, že výrobek bude zobrazen s nesprávnou cenou pak si vyhrazujeme právo zrušit a vrácení tuto položku. Budeme vás informovat o tom a nabídne vám možnost nebo objednání zboží za správnou cenu.

Smlouva

Jakékoliv objednávky pomocí této webové stránky je nabídka ke koupi. Přijetí nabídky k nákupu je splněna pouze tehdy, když Montessori zahradu odešle objednané zboží. Každý e-mail zaslán zákazníkovi potvrzující přijetí objednávky nebo fakturu je určen pouze pro zákazníka zdvořilosti. Pokud se nám nepodaří splnit váš požadavek objednávky vás budeme informovat ihned a vydá okamžité vrácení peněz.

Minimální hodnota objednávky

Minimální hodnota objednávky je 1000Kč net.

Dodávka

Všechny objednávky (podléhající skladovou dostupnost) jsou obvykle posíláme během 1-2 dnů. Jakékoli vyprodaného zboží bude dodáno do maximálně 28 dnů. Pokud nejsme schopni vyslat v této lhůtě Vás budeme kontaktovat sjednat oboustranně přijatelného náhradní termín. Pokud se nemůžeme dohodnout jiný termín, budeme vydávat na vrácení kupní ceny out-of-skladem.
Vezměte prosím na vědomí, že většina objednávek bude vyžadovat podpis na doručení. Ujistěte se, že jste poskytují doručovací adresu, na které bude moci někdo od 9:00 do 17:30 od pondělí do pátku přijmout dodávku. Naši kurýři požádat o telefonní číslo, kontaktní aby bylo zajištěno úspěšné dodávky. Pokud naši kurýři jsou schopny dodat objednávku vzhledem k adrese je bezobslužný, bude karta zůstane výzvou je kontaktovat přímo sjednat re dodání. Není-li ke kontaktu během 2 dnů, bude objednávka k nám vrací a návrat Poplatek může být vybírají na pokrytí náš návrat nákladů (typicky 300Kč za rámeček).

Vrací politiky

Co dělat, když jste obdrželi poškozené, vadné nebo nesprávné položky ze Montessori a zahradu. To vrátí politika nemá vliv na vaše zákonná práva.

 • Vrátit poškozené, vadné nebo nesprávná položka
  Před návratem na libovolnou položku vždy nás kontaktovat. Vydáme Vrátí číslo a levný posla sbírat položku (y). Jako nabízíme tuto službu nemůžeme vrátit žádnou poštovní výdaje neoprávněných výnosů.

 • Pokud byla položka poškozena při přepravě
  Pokud byl váš porod byl poškozen při přepravě, můžete vrátit položku (y) k nám do 7 dnů od obdržení pro výměnu. Prosím e-mailu na info@svetmontessori.cz~~pobj a budeme nahradit poškozené zboží.

 • Pokud je položka je vadný (do 14 dnů od obdržení)
  Máte právo na to, aby vadné položky vyměnit bez nákladů na vás. Prosím, mějte svůj faktura / dodací číslo noty, protože to bude zapotřebí. V nepravděpodobném případě, že máte vadný položky, prosím, e-mailem na info@svetmontessori.cz~~pobj a zařídí vyměnit vadné zboží nebo zařídit za plnou náhradu

 • Pokud jste si objednali špatné zboží (do 7 dnů od obdržení)
  Jakmile zjistíte, že jste si objednali nesprávnou položku, prosím, e-mail na info@svetmontessori.cz pobj. Poradíme dalších postupů a vydá Vrátí číslo.

Pozn: Nábytek (kategorie "Nábytek") je vyrobena na zakázku a nevratná. Nienhuis položky jsou vratné pouze na ta naše a diskrétnosti Nienhuis '. Jakýkoli rozdíl v kurzu, ke kterému došlo mezi objednávání a vracení budou hrazeny zákazníkem.

Prosím ujistěte se, že položka je ještě v původním obalu, nebyl používán a je vhodný pro další prodej. Budeme organizovat kurýr vyzvednout položky. Prosím, ne jen poslat chybnou položku zpět k nám, aniž by nás kontaktovat předem, protože nemůžeme vrátit žádnou poštovné náklady. Povolené položky s Number Vrátí budou nahrazeny nebo vráceny do 7 dnů od převzetí zboží minus dodacím návrat poplatku. (Typicky naše kurýrní náklady budou hodně pod Royal Mail poplatků). V současné době neexistuje žádné další re-skladování poplatek.

Odškodnění

Montessori materiál nestanoví žádný používání této webové stránky jiné než za účelem správného a oprávněného použití pro určení informace o produktech a službách a aby nákup těchto výrobků v souladu s našimi obchodními podmínkami.
Souhlasíte s tím chránit, odškodnit a Svět Montessori chránit před a proti veškerým nárokům, škod, nákladů a výdajů vyplývajících z nebo související s používáním této webové stránky.

Zrušení nákupu

Pokud jste z jakéhokoliv důvodu přejete zrušit svůj nákup, kontaktujte nás na adrese info@svetmontessori.cz pobj a zajistíme plnou náhradu kupní ceny nejpozději do 30 dnů, za následujících podmínek: 
Musíte nás informovat o vašem přání zrušit do 7 dnů od obdržení dodání zboží zakoupeného.
Je nutné vrátit zboží nepoužité av dobrém stavu v originálním balení.
Nesete odpovědnost za náklady na zpáteční poštovné.
Poznámka: Toto se vztahuje pouze na Montessori dodá výrobky. Výrobky Nienhuis jsou vráceny pouze na uvážení Nienhuis 'a bude vynakládat náklady na dopravu vrátit a re-osazení poplatek.

Bezpečnost dat a ochrana soukromí

Bezpečnost je pro nás velmi důležité, protože to je pro vás. Jsme si vědomi toho, že jste nám věřit, aby vaše osobní údaje v bezpečí a jen ji používat zodpovědně za účelem poskytnout vám služby. Chcete-li zachovat vaše osobní data v bezpečí, informace o kreditní kartě nikdy uloženy Svět Montessori, ale jsou zpracovány www.paypal.co.uk nebo www.worldpay.com, globální a důvěryhodných hráčů na zpracování kreditních karet. K tomu se používá elektrické pevnosti SSL šifrování k zajištění transakce zákazníka zůstat důvěrné, a nemůže být zasahováno. Můžete říci, zda stránka je bezpečný, pokud `https` objeví v adresním řádku transakčních stránek (v současné době přes PayPal po kreditních kartách). Malý zamčený visací zámek se také objeví ve spodní liště okna prohlížeče.
Budeme omezit používání vašich osobních údajů zpracovávat internetové objednávky, jimiž vás informuje o stavu objednávky a vás informovali o případných speciálních nabídek, které mohou mít zájem čas od času. Pokud si nepřejete být kontaktován v budoucnu, napište nám na info@svetmontessori.cz.
Můžeme vás ujistit, že budeme nikdy prodat vaše údaje jakoukoli jinou společností či třetí strany.
Pokud máte nějaké dotazy / komentáře o soukromí, měli byste nám email na: info@svetmontessori.cz

Zákaznická podpora a servis

Můžete nás kontaktovat e-mailem na info@svetmontessori.cz

stížnosti
Snažíme se individuálně reagovat na všechny stížnosti e-mailem na info@svetmontessori.cz~~V během jednoho pracovního dne a reagovat s roztokem nejpozději do 5 pracovních dnů. To nám dává čas, aby prošetřila okolnosti stížnosti.

Budeme:
Vypořádat se všemi stížnostmi spravedlivě
Zachází se všemi stížnostmi jako s důvěrnými
Vypořádat se všemi stížnostmi účinně
Ujistěte se, že naše postupy pro podávání stížností bude snadno ovladatelný.
Uznat reklamaci ve lhůtě jednoho pracovního dne a poskytnout pravděpodobný časový harmonogram pro vyřešení reklamace.
Vás informovat o pokroku dosaženém při řešení své stížnosti.

Dementi

Tato webová stránka je POSKYTUJE Montessori ZÁSOB na bázi "JAK JE" a "jak jsou přístupné". Montessori ZÁSOB NEPOSKYTUJE ŽÁDNÉ ZÁRUKY JAKÉHOKOLIV DRUHU, VÝSLOVNÉ NEBO PŘEDPOKLÁDANÉ, CO SE PROVOZU stránek nebo informací, obsahu, materiálů nebo výrobků obsažených na těchto stránkách.
V PLNÉM ROZSAHU povoleném příslušnými zákony, MONTESSORI ZDROJE odmítá veškeré záruky, ať výslovné nebo předpokládané, včetně ale nikoli výhradně, mlčky předpokládaných záruk obchodovatelnosti a vhodnosti pro KONKRÉTNÍ ÚČEL.
UZNÁVÁTE tím, že VAŠE POUŽÍVÁNÍ TOHOTO WEBU, vaše použití jako NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ. TOTO PROHLÁŠENÍ netýká ZÁRUKY produkt nabízený výrobcem položce. TOTO PROHLÁŠENÍ PŘEDSTAVUJE ZÁKLADNÍ SOUČÁST TÉTO SMLOUVY.

Vaše zákonná práva nejsou ovlivněny.

Sušenky

Náš internetový obchod používá dva typy cookies.

Cookies: Ty jsou nezbytné pro správné fungování našeho obchodu. Podle právních předpisů EU tyto spadají pod "konkludentní souhlas" z kohokoliv, kdo používá obchod založený webový jako je tento.

Google Analytics: S cílem získat statistické údaje o návštěvnících, aby sloužit vašim potřebám lépe my (spolu s 66% všech webových stránek podle Wikipedie) používat službu Google Analytics. Pokud si nepřejete účastnit doporučujeme prohlížení v režimu "Incognito", i když to může mít za následek snížení detaily functionality.More zde http://www.google.com/intl/en_uk/policies/privacy/partners/

autorská práva

Snímky buď copyright depositphotos.com nebo vlastní.

Obchodní adresa:

Barry Hill,
Hirschenrangen 38
90607 Rueckersdorf
Německo

DIČ: DE243639345